KORZENIEWO - WARSZTATY TERAPEUTYCZNO-FILMOWE

W kwietniu w Bibliotece w Korzeniewie ruszyły warsztaty profilaktyczno-filmowe w ramach projektu "DziałaMY Razem w Korzeniewie! 3" finansowanego z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Młodzież i dzieci spotykają się pod okiem p. Agnieszki Koguciuk z Ośrodka Interwencji Kryzysowej Fundacji Edukacji i Rozwoju FLOW w Kwidzynie oraz bibliotekarza Łukasza Kamińskiego, aby m.in. nakręcić film, którego akcja będzie miała miejsce w Korzeniewie. Za nami już warsztaty profilaktyczne oraz filmoterapii; grupa jest zintegrowana, pełna pomysłów i chęci do działania. Na kolejnych warsztatach napiszemy scenariusze i pomyślimy nad lokacjami filmowymi. Szykuje się ciekawe doświadczenie w Korzeniewie.