Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2018/VI/dzien_dziecka _rakowiec oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

DZIEŃ DZIECKA 2018 – RAKOWIEC

5 czerwca w Rakowcu odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, którego organizatorami byli: Rada Sołecka wsi, KGW Rakowiec, Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie, Biblioteka Publiczna Gminy Kwidzyn, Klub Sportowy Powiśle Pawlice Rakowiec, OSP Rakowiec. Na dzieci czekało wiele atrakcji: dmuchana zjeżdżalnia, konkurencje sportowe, malowanie twarzy, zabawy z chustą animacyjną, pokaz baniek mydlanych. Nie lada atrakcją był przyjazd na sygnale wozu strażackiego OSP Rakowiec. Dzieci mogły wziąć aktywny udział w pokazie użycia sprzętu gaśniczego.

{gallery}2018/VI/dzien_dziecka _rakowiec{/gallery}