BIBLIOTEKA W KORZENIEWIE - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dla każdego z nas babcie i dziadkowie są szczególnymi osobami. Wspomnienia szczęśliwych i beztroskich chwil spędzonych z dziadkami powodują, że dzieciństwo postrzegamy jako wyjątkowy czas. Jesteśmy im wdzięczni za wszystkie ciepłe słowa. W podziękowaniu za miłość od nich otrzymaną biblioteka w Korzeniewie oraz Sołtys wsi Korzeniewo Renata Krupa wspólnie przygotowały spotkanie, które odbyło się 24 stycznia.

Na początku spotkania Zuzanna Rębisz, Oliwia Wilczyńska oraz Julia Sandecka przedstawiły krótki scenariusz, podczas którego wysłuchaliśmy piosenki Ireny Jarockiej „Kawiarenki” oraz Anny Jantar „Za każdy uśmiech”. Po występie dziewczynki rozdały przygotowane upominki. Kartki zostały przygotowane przez dzieci, a upominki zakupione przez panią Renatę Krupę – sołtys wsi Korzeniewo.

Podczas spotkania wystąpił również zespół Psiotrowe Dziywuchy z Gminnego Ośrodka Kultury z Morzeszczyna. Panie uśmiechem i pozytywną energią zachwyciły wszystkich uczestników. Na zakończenie dziewczynki rozdały cytaty o babciach, dziadkach i wnukach. Każda z pań bardzo chętnie odczytała wylosowany cytat, mimo pojawiającego się na twarzach bardzo często wzruszenia.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za przebycie, dzieciom za pomoc w prowadzeniu spotkania, pani Asi Grabowskiej za robienie zdjęć oraz panu Mirkowi Krupie za rozstawienie nagłośnienia oraz kontrolę nad nim podczas występów.