DZIEŃ MAMY I TATY – BIBLIOTEKA W RAKOWCU

Dzień Matki to najpiękniejszy dzień w roku. W tym dniu wszystkie mamy obdarowywane są szczególnymi dowodami miłości. Przedszkolak przynosi swojej laurkę, uczeń własnoręcznie wykonany upominek, a dorośli żyjący nieraz z dala od matek, ślą im najcieplejsze myśli i kwiaty. Dzieci deklamują swoje nieporadne, pierwsze wierszyki. A ty, drogi tato, jesteś tym, który towarzyszy mamie i podejmuje razem z nią trud codziennego dnia. Wspierasz jej działania, pomagasz, doradzasz. Czasami tak ciężko pracujesz, byśmy wszyscy mogli żyć spokojnie.
24 maja 2019 r. obchodziliśmy w naszej bibliotece Święto Rodziców - połączony Dzień Mamy i Dzień Taty. Dzieci w podziękowaniu rodzicom za ich bezwarunkową miłość, dobroć i cierpliwość, przygotowały wierszyki i obdarowały drobnymi upominkami. Po występach robiliśmy fotografię rodzinną w ramie. Następnie odbyły się zabawy, w których uczestniczyli rodzice wraz ze swoimi pociechami.