„ŚLADAMI LOKALNYCH HISTORII” W JANOWIE

Zakończono realizację projektu Gminnego Ośrodka Kultury w Kwidzynie, którego nasza biblioteka jest partnerem. Pod koniec sierpnia rozpoczęto prace nad muralem pod czujnym okiem artystów Czesława Fankidejskiego i Katarzyny Grządzieli, którzy, przy pomocy mieszkańców Janowa, wykonali mural na ścianach Szkoły Podstawowej w Janowie. Czekaliśmy na efekty z niecierpliwością i teraz możemy się już pochwalić rezultatami. Pracy było dużo, ale i pomocników nie zabrakło, stawili się bardzo licznie i młodsi i starsi mieszkańcy naszej wsi. Przed nami już tylko happening, na który zapraszamy serdecznie wszystkich obecnych na różnych etapach działań „Śladami Lokalnych Historii”. Widzimy się 4 października godzina 16.00 !!!