KORZENIEWIACY TO MY! – ZAKOŃCZENIE INICJATWY

Inicjatywa Lokalna „Klub Aktywni Plus. Dla ludzi w każdym wieku” jako Grupa Nieformalna „Korzeniewiacy to My!” 28.09.2019 roku spotkała się w bibliotece w Korzeniewie na uroczystym zakończeniu inicjatywy. Spotkanie uświetnił występ zespołu „Marezianki”. Inicjatorka Renata Krupa przygotowała ciepły oraz słodki poczęstunek. Korzeniewskie Koło Kobiet oraz mieszkańcy Korzeniewa również wsparli nas swoimi wypiekami. Na przybyłych gości czekała niespodzianka. Każda rodzina otrzymała magnes na lodówkę przestawiający Korzeniewo. Do przygotowania magnesów użyto zdjęć Joanny Grabowskiej, która bardzo aktywnie włączyła się we wszystkie działania, za co serdecznie jej dziękujemy. Podziękowania również dla mieszkańców Korzeniewa za pomoc w przygotowaniu spotkania.
Partnerami inicjatywy są Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie oraz Biblioteka Publiczna Gminy Kwidzyn Filia w Korzeniewie.
Działania dofinansowano ze środków Gminnego Ośrodka Kultury w Kwidzynie w ramach konkursu Inicjatywy Lokalne w Gminie Kwidzyn 2019 r.