SPOTKANIE AUTORSKIE - BIBLIOTEKA W JANOWIE

22.11.2019r. nasza biblioteka zorganizowała spotkanie z Panem Poetą. Odbyło się ono w Szkole Podstawowej w Janowie. Udział w warsztatach wzięły dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasa I. Były to warsztaty literackie, które poprowadził prawie dwumetrowy Pan Poeta z muszką, żółtą walizką pełną rekwizytów i wielkim workiem kolorowych balonów. Bajkopisarz zaprezentował dzieciom swoje bajki edukacyjne. Interesujące, bogato ilustrowane opowiastki zaciekawiły naszych młodych słuchaczy, bo twórczość Pana Poety, oprócz cennych morałów , zawiera także dużo dobrego humoru. Było to spotkanie widowiskowe, ponieważ Pan Poeta przygotował wielki show, podczas którego wszyscy mogli przebrać się w różnorodne kostiumy oraz wziąć udział w szalonej zabawie z balonami.