Oferta specjalna na "trudny czas"

Drodzy Czytelnicy !

Zgodnie z rekomendacją Biblioteki Narodowej w okresie ograniczenia działalności w dniach od 7 do 29 listopada 2020 r. Biblioteka Publiczna Gminy Kwidzyn w Marezie wraz z filiami  zachęca do korzystania z poniższych możliwości:

- zdalne zamawianie / rezerwacja książek - zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem katalogu on-line na naszej stronie internetowej www.bibliotekamareza.pl lub telefonicznie, z uzgodnieniem konkretnej godziny odbioru książek przed budynkiem biblioteki.

- bezpłatne wypożyczanie e-booków na platformie Legimi do czytania na smartfonie / noteboooku / czytniku (kod do pobrania w bibliotece)

- wypożyczenia większej ilości egzemplarzy - zwiększamy limity jednorazowych wypożyczeń !

- późniejszego terminu zwrotu książki - wydłużamy czas wypożyczenia do 65 dni !

Cały czas naszi bibliotekarze są do Państwa dyspozcyji telefonicznie.

Zachęcamy do kontaktu :

• Biblioteka w Marezie   tel. 55 279 33 22