KINO W BIBLIOTECE – FILM „HOME”

Od tego roku ”Kino w bibliotece” rusza w nowej formule, zaproponowanej przez Maksyma Kopystko, wolontariusza goszczącego w Kwidzynie na zaproszenie stowarzyszenia „Akwedukt”, prowadzącego tego typu spotkania w swoim rodzinnym mieście na Ukrainie. Odtąd klub filmowy zapraszać będzie wszystkich chętnych do swego grona w każdy piątek. A prezentować będziemy filmy proponowane przez samych klubowiczów. 13 stycznia obejrzeliśmy „Home”- poruszający film dokumentalny poświęcony naszej planecie. Właśnie tym obrazem chciał się z nami podzielić Maksym. Film wzbudził tak wiele różnych emocji, że konieczne było „wyrzucenie” ich z siebie w dyskusji. Zapraszamy zatem już w najbliższy piątek o godz. 16.30 do oglądania i inspirujących rozmów przy kawie i słodkościach, w zawsze sympatycznym gronie pasjonatów wszelkich gatunków filmowych.