BIBLIOTEKA W KORZENIEWIE - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Spotkanie pokoleń z okazji Dnia Babci i Dziadka weszło na stałe do kalendarza imprez naszej placówki. W tym roku przygotowaliśmy na tę okazję kotyliony dla naszych babć i dziadków oraz zabawne konkursy. Babcie zmagały się z krawatami, które musiały zawiązać dla swoich wnuków, dziadkowie zaś musieli uczesać swoje wnuczki. Był też rodzinny konkurs przyszywania guzików. Aż trudno uwierzyć jakimi pomysłami może zaowocować współpraca wnucząt z dziadkami w tej dziedzinie. Najważniejsze jednak, że guziki się trzymały, a humory wszystkim dopisywały. Jednak osobą, która stworzyła atmosferę wieczoru była Jadwiga Zalewska z zespołu Cyganeczki z Gardei. Niezwykła, tryskająca dobrym humorem i pogodą ducha, rozśpiewała nas wszystkich.

Spotkanie odbyło się 21 stycznia 2017 r. i było wspólną inicjatywą naszej Biblioteki, sołtysa wsi Korzeniewo Renaty Krupy, Kola Korzeniewskich Kobiet oraz Czwartkowych Mam. Sponsorem spotkania była Pani sołtys, w przygotowaniu słodkiego poczęstunku pomogły też Panie z Koła Korzeniewskich Kobiet oraz Czwartkowe Mamy.