DZIEŃ KOBIET – SPOTKANIE Z WIZAŻYSTKĄ

7 marca, w przeddzień Dnia Kobiet, w Bibliotece w Marezie miało miejsce spotkanie ze specjalistką ds. marketingu Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Kwidzynie, Justyną Sikorską oraz Magdaleną Sobiesiak, makijażystką ze studia all4beauty, prowadzącą w Żaku kurs wizażu. Przybyłe na spotkanie panie miały możliwość skorzystania z fachowej porady, zdobycia wiedzy o właściwej pielęgnacji cery oraz doborze odpowiednich, do wieku i rodzaju skóry, kosmetyków. Niezwykle interesujący okazał się pokaz makijażu, prezentujący technikę oraz kolejne etapy aplikacji środków upiększających i pielęgnujących, a także zdradzający przydatne tricki służące, z jednej strony, podkreśleniu tego, co jest atutem naszej urody, z drugiej - ukryciu jej mankamentów. Wiedza i umiejętności pani Magdy oraz sposób, w jaki prowadziła wykład, zyskały duże uznanie w oczach uczestniczek, co prawdopodobnie zaowocuje powtórzeniem warsztatów. Spotkaniu towarzyszyła wystawa książek poświęconych kosmetyce oraz zdrowemu stylowi życia.