BIBLIOTECZNE STUDIO URODY W JANOWIE

Bycie piękną i zadbaną wymaga nie tylko czasu i nakładu pracy, ale także wiedzy. Dlatego w środę, 6 lipca, odbyły się w naszej placówce warsztaty kosmetyczne, podczas których  kosmetolog Aleksandra Michelis radziła zebranym w bibliotece paniom, w jaki sposób, prostymi metodami, szybko i skutecznie poprawić urodę. Był pokaz automasażu i prawidłowej pielęgnacji twarzy, dzięki któremu można uchronić się przed zmarszczkami. Chętne panie mogły skorzystać z zabiegu barwienia brwi henną i ich regulacji oraz manikiuru. Naszym warsztatom towarzyszyła wystawa książek związanych z tematem urody i zdrowia kobiet. Uczestniczki zajęć złożyły propozycję pani Aleksandrze, aby spotkać się ponownie, gdyż pytań było bardzo dużo, a wyznaczone na spotkanie godziny mijały zbyt szybko. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.