DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W TYCHNOWACH

25 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w naszej bibliotece odbyły się specjalne zajęcia (24 i 27.11) dla 3-4-latków i 5-6-latków. Na początku spotkania dzieci obejrzały prezentacje „Misie w przyrodzie” oraz „Misie z bajek”, a także zapoznały się z książeczkami o misiach, które znajdują się w bibliotece. Rozmawialiśmy o tym, jaką rolę te, ulubione przez wszystkich, pluszaki pełnią w życiu maluszków. Młodsi słuchacze zapoznali się z  wierszykami o misiach, starsi wysłuchali opowiadania pt. „Kamilka i jej misiaczek”. Na koniec zajęć dzieci wykonały pracę plastyczną : trzy i czterolatki - misia z kieszonką, pięcio i sześciolatki - misia z kółeczek origami. Na pożegnanie dzieci otrzymały słodki upominek.