/templates/system/css/system.css" type="text/css" />

Zajęcia prowadzone w bibliotekach

PROGRAM DLA BIBLIOTEK

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Statystyka

Odsłon : 594764
POPOŁUDNIE Z FILMEM W JANOWIE PDF Drukuj Email

11 czerwca 2013r. w bibliotece w Janowie odbyła się projekcja filmowa dla najmłodszych. Dzieciom propozycja ta spodobała się tak bardzo, że odtąd taka forma spędzania wolnego czasu, polegająca na wspólnym oglądaniu i „przeżywaniu” ciekawego filmu, będzie musiała na stałe wejść do harmonogramu zajęć dla dzieci odbywających się w bibliotece.

Więcej…
 
BIBLIOTEKA w KORZENIEWIE - KONKURS MOJE MIEJSCE W BIBLIOTECE PRZYSZŁOŚCI PDF Drukuj Email

Nasza czytelniczka  Marta Leśniczak, podczas  tegorocznych  ferii  zimowych, przygotowała pracę na konkurs : „Moje miejsce w bibliotece przyszłości”. Konkurs ogłoszony został przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku. Zadaniem uczestników było stworzenie koncepcji biblioteki przyszłości, opisanie tej koncepcji, a także przedstawienie jej w formie plastycznej.

 
BIBLIOTEKA w KORZENIEWIE - Przedszkolaki w bibliotece PDF Drukuj Email

Grupa  przedszkolna  4-5 latków z Przedszkola w Korzeniewie jest stałym  gościem  naszej biblioteki.  Dzieci wraz z ich  wychowawczynią, Panią  Justyną Wolf,  wypożyczają  książeczki, Które później czytają  podczas  zajęć .  Bardzo często  wykonują też do nich ilustracje,  dekorujemy nimi nasz Dziecięcy Kącik Czytelniczy.

 
BIBLIOTEKA w KORZENIEWIE - GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „Labirynt wiedzy o sztuce” PDF Drukuj Email

Nasz labirynt, to labirynt malarstwa. Ogromna ilość przepięknych obrazów  malarzy  różnych epok . Tak trudno w tym labiryncie podjąć decyzję, który obraz jest dla nas właściwą drogą, który wybrać, aby  powstała  ciekawa, ładna praca. Tak trudnego zadania jeszcze nie mieliśmy, ale nasz trud  rekompensował   kontakt   z  malarstwem  przez  duże „M”.

Prace na konkurs  przygotowaliśmy w czasie  ferii zimowych. Udział w konkursie zadeklarowało dziesięcioro dzieci,  sześcioro z nich ukończyło  prace. Udało na się zdobyć następujące wyróżnienia :

Więcej…
 
Zajęcia w Tychnowach – ferie zimowe 2012 - relacja PDF Drukuj Email

Biblioteka w Tychnowach, w czasie ferii zimowych, zapraszała dzieci do uczestnictwa w zajęciach, które odbywały się 2 razy w tygodniu (wtorek, piątek) w godz. 13.00 – 15.00. Podczas zajęć dzieci wykonały prace plastyczne, m.in.: portret jednego z ulubionych bohaterów dziecięcej literatury - żółwia Franklina oraz postać wesołego klauna. Ponadto bardzo chętnie wzięły udział w tworzeniu  kartek walentynkowych przeznaczonych na konkurs ogłoszony przez bibliotekę w Rakowcu oraz prac poświęconych słynnym dziełom sztuki malarskiej na konkurs „Labirynt wiedzy o sztuce”  organizowany przez GOK w Kwidzynie. Zajęcia plastyczne przeplatane były zabawami ruchowymi, a także konkurencjami sprawnościowymi.

 

Więcej…
 


Copyright © 2019 Witryna Internetowa Biblioteki Publicznej Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Design by Next Level Design Lizenztyp CC