BIBLIOTEKA W KORZENIEWIE - I MIEJSCE W VI GMINNYM KONKURSIE NA NAJPIĘKNIEJSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Tworzenie szopki bożonarodzeniowej jest dla nas  jednocześnie  wyzwaniem i źródłem satysfakcji, w tym roku wyjątkowej, ponieważ otrzymaliśmy pierwszą nagrodę w kategorii „kreatywność”, a ponieważ , jak mówi Wikisłownik: ” kreatywność to postawa twórcza… proces umysłowy pociągający za sobą powstawanie nowych idei, koncepcji, lub nowych skojarzeń, powiązań z istniejącymi już ideami i koncepcjami” czujemy się szczególnie uhonorowani.  W tym roku naszym materiałem twórczym był len, sznurek lniany i worki jutowe. Po raz pierwszy też grupa, która podjęła się zadania stworzenia szopki składała się z dzieci i osób dorosłych.

Twórcy naszego sukcesu:

Gabriela Szumalska