Odsłon : 552039
BIBLIOTEKA W MAREZIE - ZAJĘCIA WAKACYJNE

W Bibliotece w Marezie w dniach od 18 do 26 lipca odbywały się zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży.  Każdy dzień był pełen niespodzianek, wspólnie z dziećmi wykonywaliśmy prace plastyczne przy pomocy: makaronu, ryżu, kaszy, węgla rysunkowego, plasteliny oraz wosku świecy. Z balonów i rękawiczek gumowych powstały śmieszne stworki, był również czas na zabawę na świeżym powietrzu. Bawiliśmy się w stare i nowe zabawy podwórkowe wykorzystując kredę, skakanki, hula-hop i chustę animacyjną. Podczas zajęć nie zabrakło też spotkania z książką. Dzieci wysłuchały opowiadania „Najmilsza pamiątka” ze słynnej serii „Mikołajek” René Goscinny’ego. Wspólnie obejrzeliśmy również film o Mikołajku,  następnie dzieci wykonały zakładkę do książki według własnego projektu. Ostatniego dnia zajęć wybraliśmy się na wycieczkę do Muzeum w Kwidzynie.  Dzięki pani przewodnik zwiedzanie było bardzo interesujące i edukujące. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć.

wakacje mareza 0001