Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2012/kwiecien_2012/HANNA_CYGLER oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Spotkania autorskie

Spotkanie z pisarką Hanną Cygler

Spotkanie z pisarką miało miejsce 24 kwietnia 2012 roku. Hanna Cygler  znana jest czytelnikom biblioteki w Marezie dzięki dwutomowemu cyklowi: „Pokonani” i „Czas zamknięty” oraz za sprawą najnowszej powieści „Bratnie dusze”. Hanna Cygler opowiadała słuchaczom o początkach swojej pracy z tekstem (z zawodu jest tłumaczem) oraz  o perypetiach wydawniczych i innych trudnościach, które napotkała podczas próby wydania swoich pierwszych powieści. Pisarka opowiadała  również o spotkaniach z czytelnikami w całej Polsce, które bardzo sobie ceni. Po  autoprezentacji był czas na pytania czytelników. Czytelnicy zebrani w czytelni w Marezie pytali m.in. o to, jak wygląda życie codzienne pisarza, jak rodzina i przyjaciele oceniają twórczość naszego gościa, którą z postaci swoich powieści pisarka lubi najbardziej, czy studiowała psychologię, skoro  tak umiejętnie tworzy psychologiczne portrety swoich bohaterów.

Na koniec spotkania autorka wpisywała się w książki, które  dostępne  były  w sprzedaży na kiermaszu towarzyszącym spotkaniu.

Wieczór z Hanną Cygler był piątym spotkaniem z cyklu spotkań organizowanych przez Dyskusyjny Klub Książki oraz Bibliotekę w Marezie.

{gallery}2012/kwiecien_2012/HANNA_CYGLER{/gallery}