FESTYN RODZINNY W KORZENIEWIE

11.06.2019 roku odbył się Festyn Rodzinny w Korzeniewie. Kolejny raz wszystkie instytucje, rodzice, mieszkańcy, wolontariusze oraz ludzie dobrej woli wspólnym wysiłkiem sprawili ogromną radość dzieciom, jak i również im najbliższym. Był to wspaniały czas dla rodzin, przyjaciół, sąsiadów oraz zaproszonych gości. Przybyłych uczestników przywitała Sołtys wsi Korzeniewo, Renata Krupa zapraszając do zabawy oraz przestawiając zebranych organizatorów: Szkołę Podstawową w Korzeniewie, Przedszkole w Korzeniewie, Bibliotekę w Korzeniewie, Radę Rodziców Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Korzeniewie, Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie, Koło Korzeniewskich Kobiet. Swoim występem umilił nam czas zespół Wesoła Gromadka z Tychnów. Przygotowanych atrakcji dla dzieci było mnóstwo: malowanie twarzy, zjeżdżalnie, 10 stacji sportowych, chopery, pokaz straży pożarnej z Kaniczek, pokaz baniek mydlanych, zabawa słowami, loteria fantowa, turniej szachowy. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Każde dziecko otrzymało żeton na watę lub popcorn, było mnóstwo ciast oraz cukierków, wody do picia z miętą i cytryną, kawa oraz herbata. Specjalne podziękowania kierujemy do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Kaniczek, panów, którzy przyjechali choperami na festyn oraz Wesołej Gromadce z Tychnów.