SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W BIBLIOTECE W KORZENIEWIE

7 grudnia Biblioteka Publiczna w Korzeniewie stała się miejscem spotkania dzieci z Mikołajem. Dla uczestników tego miłego wydarzenia przygotowano pięć atrakcji: ozdabianie pierniczków, ozdabianie drewnianych bombek motywem kaszubskim za pomocą gęsiego pióra, wspólne wykonanie łańcucha z papieru oraz pisanie listów z życzeniami do św.Mikołaja. Piątym, a zarazem najważniejszym, punktem było, oczywiście, spotkanie z Mikołajem, który dla każdego dziecka przywiózł paczkę z prezentami. Na wszystkich uczestników czekała grochówka oraz kiełbaska z grilla.
Podziękowania dla sołtysa wsi Korzeniewa, pani Renaty Krupy, która samodzielnie upiekła pierniczki do ozdabiania oraz zakupiła słodkie upominki dla dzieci. Dziękujemy również panu Dariuszowi Krupie za zakup cukierków, panu Mariuszowi Gwoździowi za darmową watę cukrową dla dzieci, paniom z Korzeniewskiego Koła Kobiet za pyszne ciasta.