Spotkanie autorskie z KRYSTYNĄ MIREK w Rakowcu!

Z okazji Dnia Kobiet szczególna propozycja dla czytelniczek - miłośniczek literatury pięknej dla kobiet.

15 marca o godz.17:00 w świetlicy kulturalno-oświatowej w Rakowcu w ramach cyklu MARZEC W SZPILKACH odbędzie się spotkanie autorskie z jedną z najpopularniejszych polskich pisarek.

Krystyna Mirek - autorka powieści obyczajowych mocno osadzonych w realiach życia, gdzie często zachęca kobiety by się nie poddawały wobec trudności losu, ale walczyły o miłość, rodzinę i marzenia.
Autorka takich tytułów jak: "Szczęście za horyzontem", "Kolor róż", "Większy kawałek nieba", Cykl "Willa pod kasztanem", "Prom do Kopenhagi".
Będzie to bez wątpienia wieczór pełen inspiracji i pozytywnej energii, ponieważ nasz gość specjalizuje się w tematach związanych z organizacją czasu i podzieli się wieloma praktycznymi poradami przydatnymi w życiu każdej współczesnej kobiety.

Na spotkaniu będzie również możliwość zakupienia książek z autografem pisarki.

Ale to nie wszystko! Dla uczestników spotkania przygotowaliśmy również z tej okazji niespodzianki!

Organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Kwidzynie.

Wstęp wolny.

spotkanie